Barbarians

Barbarians

Oct. 23, 2020
Your rating: 5
5.6 20 votes

Video trailer

Images

Synopsis

Beteja e famshme e Pyllit Teutoburg, në të cilën luftëtarët Gjermanë ndaluan përhapjen e Perandorisë Romake.

Original titleBarbaren
Firt air dateOct. 23, 2020
Last air dateOct. 23, 2020
Seasons1
Episodes6
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Oct. 23, 2020

FILMA TE NGJASHEM