Better Call Saul

Better Call Saul

Feb. 08, 2015
Your rating: 10
8.5 13 votes

Krijues

Cast

Bob Odenkirk isJimmy McGill
Jimmy McGill
Jonathan Banks isMike Erhmantraut
Mike Erhmantraut
Rhea Seehorn isKim Wexler
Kim Wexler
Patrick Fabian isHoward Hamlin
Howard Hamlin
Michael McKean isChuck McGill
Chuck McGill

Video trailer

Images

Synopsis

Gjashtë vjet para se Saul Goodman të takohet me Walter White. Ne e takojmë atë kur njeriu që do të bëhet Saul Goodman njihet si Jimmy McGill, një avokat i vogël që kërkon për fatin e tij dhe i cili menjëherë, nxiton për të arritur qëllimet. 

Original titleBetter Call Saul
Firt air dateFeb. 08, 2015
Last air dateMay. 22, 2017
Seasons3
Episodes27
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Feb. 08, 2015