El Chapo (2017) HD

El Chapo (2017) HD

Apr. 23, 2017
Your rating: 10
9.2 248 votes

Video trailer

Images

Synopsis

Një vështrim në jetën e famëkeqit të famshëm të drogës, El Chapo, që nga ditët e tij të hershme në vitet 1980 që punonin për kartelën Guadalajara, për ngritjen e tij në pushtet gjatë viteve ’90 dhe rënien e tij përfundimtare në 2016.

Original titleEl Chapo
Firt air dateApr. 23, 2017
Last air dateSep. 24, 2017
Seasons2
Episodes10
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Apr. 23, 2017
2Sezoni 2 Dec. 15, 2017
3Sezoni 3 Jul. 09, 2018

FILMA TE NGJASHEM