Love 101 aka Ask 101

Love 101 aka Ask 101

Apr. 24, 2020
Your rating: 9
9 28 votes

Krijues

Creator

Cast

Video trailer

Images

Synopsis

Ndërsa përpiqeshin ta bënin mësuesin e tyre të bëhej një trajner basketbolli, katër student dhe nje model gjejnë miqësi, dashuri dhe guxim për të qenë vetvetja.

Original titleAşk 101
Firt air dateApr. 24, 2020
Last air dateApr. 24, 2020
Seasons1
Episodes8
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Apr. 24, 2020

FILMA TE NGJASHEM