Spartacus: Gods of the Arena

Spartacus: Gods of the Arena

Jan. 22, 2011
Your rating: 0
7.9 28 votes

Video trailer

Images

Synopsis

Në kohën para ardhjes së Spartakut, Shtëpia e Batiatus përballet me shumë sfida nga konkurrentët, dhe brenda familjes së saj.

Original titleSpartacus
Firt air dateJan. 22, 2011
Last air dateApr. 12, 2013
Seasons3
Episodes33
StatusEnded

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Jan. 22, 2010

FILMA TE NGJASHEM