The Protector

The Protector

Dec. 14, 2018
Your rating: 0
9.3 121 votes

Video trailer

Images

Synopsis

Aventura epike e Hakanit, një tregtar i ri i botës moderne po kthehet me kokë poshtë kur mëson se është i lidhur me një urdhër të fshehtë dhe të lashtë, që ka për detyrë të mbrojë Stambollin.

Original titleThe Protector
Firt air dateDec. 14, 2018
Last air dateDec. 14, 2018
Seasons1
Episodes10
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Dec. 14, 2018
2Sezoni 2 Apr. 26, 2019
3Sezoni 3 Mar. 06, 2020

FILMA TE NGJASHEM